Drupal voor Gemeenten (7.x-1.41) - en to mk translation catalogue (21 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Navigation
mk: Навигација

en: Users
mk: Корисници

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Menus
mk: Менија

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -
