Drupal voor Gemeenten (7.x-1.41) - en to uk translation catalogue (247 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: delete
uk: видалити

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: content
uk: матеріал

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: page
uk: сторінка

en: more
uk: ще

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: unknown
uk: невідомо

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: None
uk: Немає

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Top
uk: Зверху

en: Path
uk: Шлях

en: Menu
uk: Меню

en: Event
uk: Подія

en: Updated
uk: Оновлено

en: Theme
uk: Тема

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Files
uk: Файли

en: Warning!
uk: Увага!

en: term
uk: термін

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Send e-mail
uk: Надіслати повідомлення електронної пошти

en: Welcome
uk: Вітання

en: Roles
uk: Ролі

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: File name
uk: Назва файла

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Demo
uk: Демо

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Introduction
uk: Вступ

en: System
uk: Система

en: Amount
uk: Величина

en: One day
uk: Один день

en: One week
uk: Один тиждень

en: Two weeks
uk: Два тижні

en: One month
uk: Один місяць

en: Two months
uk: Два місяці

en: Desc
uk: Спад

en: Payment
uk: Оплата

en: Colors
uk: Кольори

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Role
uk: Роль

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Users
uk: Користувачі

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Last
uk: Останній

en: Install
uk: Встановити

en: Filters
uk: Фільтри

en: Profile
uk: Профіль

en: Task
uk: Завдання

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Paid
uk: Оплачено

en: Pending
uk: Очікування

en: second
uk: друге

en: seconds
uk: секунд(и)

en: minute
uk: хвилина

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: English
uk: Англійська

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: No users available.
uk: Користувачі відсутні.

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Features
uk: Властивості

en: Add file
uk: Додати файл

en: First
uk: Перший

en: Period
uk: Крапка

en: hour
uk: година

en: author
uk: автор

en: Buttons
uk: Кнопки

en: views
uk: види

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Three days
uk: Три дні

en: Installed
uk: Встановлено

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: on
uk: увімкнено

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: My files
uk: Мої файли

en: Payment status
uk: Стан оплати

en: Content settings
uk: Настроювання вмісту

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Texts
uk: Тексти

en: News
uk: Новини

en: Ok
uk: Гаразд

en: Webform
uk: Вебформа

en: Go back to the form
uk: Повернутися до форми

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Apply
uk: Застосувати

en: Information
uk: Відомості

en: Tasks
uk: Завдання

en: Menus
uk: Меню

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Permission
uk: Повноваження

en: Global
uk: Глобальне

en: Sections
uk: Розділи

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Plan
uk: План

en: pending
uk: очікує

en: Detail
uk: Подробиці

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Organization
uk: Організація

en: Context
uk: Контекст

en: Offset
uk: Зміщення

en: Dutch
uk: Голландська

en: Password Policy
uk: Правила для паролів

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: About
uk: Про модуль

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Domains
uk: Домени

en: Current Domain
uk: Поточний домен

en: Popup
uk: Спливні

en: Below content
uk: Під умістом

en: All domains
uk: Всі домени

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: off
uk: вимкнено

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Above content
uk: Над умістом

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Meta data
uk: Метадані

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: Not in menu
uk: Не в меню

en: Thank you, your submission has been received.
uk: Дякуємо, ваше повідомлення було отримано.

en: Webform submission
uk: Надсилання веб-форми

en: Callback
uk: Зворотний виклик

en: View details
uk: Деталі Вигляду

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Update translations
uk: Оновити переклади

en: @drupal installation complete
uk: @drupal встановлено

en: Default 403 (access denied) page
uk: Стандартна сторінка 403 (заборона доступу)

en: Default 404 (not found) page
uk: Стандартна сторінка 404 (не знайдено)

en: Active status
uk: Активний стан

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Optional features
uk: Додаткові можливості

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Library
uk: Бібліотека

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Guide
uk: Путівник

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: features
uk: властивості

en: Extra options
uk: Додаткові параметри

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: No result text
uk: Текст "Результати відсутні"

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Turn on debugging
uk: Увімкнути режим діагностики

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення вище, перед відвідуванням <a href="@url">Вашого нового сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
uk: <a href="@url">Відвідати Ваш новий сайт</a>.

en: Cache blocks
uk: Кешувати блоки

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
uk: Меню <em>Керування</em> містить посилання на адміністративні завдання.

en: Search result
uk: Результат пошуку

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
uk: Ця сторінка відображується, коли запитуваний документ є забороненим для поточного користувача. Щоб відображати стандартну сторінку "немає доступу", залиште поле порожнім.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
uk: Ця сторінка відображується, коли не знайдено жодного матеріалу не відповідає запитуваному документу. Щоб відображати стандартну сторінку "сторінку не знайдено", залиште поле порожнім.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Functionality
uk: Функціональність

en: Secret
uk: Таємний

en: no upload
uk: не відвантажено

en: This form is domain-sensitive, be sure you select the proper domain before saving.
uk: Ця форма є чутливою до доменів. Перед збереженням впевніться, що обрано правильний домен.

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
uk: Щоб переглянути цю форму, необхідно <a href="!login">увійти</a>.

en: Media browser
uk: Медіа-оглядач

en: success
uk: успішно

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Error pages
uk: Сторінки помилок

en: Block user
uk: Заблокувати користувача

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: User who uploaded
uk: Користувач, що відвантажив

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: Social Media
uk: Соціальні мережі

en: Problems detected
uk: Виявлено проблеми

en: Management
uk: Керування

en: Not paid
uk: Не сплачено

en: Dummy
uk: Фіктивне

en: Hide description
uk: Приховати опис

en: Heading 1
uk: Заголовок 1

en: Product catalog
uk: Каталог товарів

en: Install additional functionality
uk: Встановити додатковий функціонал

en: External link
uk: Зовнішнє посилання

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Request URL
uk: URL запиту

en: Error page
uk: Сторінка помилки

en: Import demo content
uk: Імпортувати демо-вміст

en: Active tab
uk: Активна вкладка

en: Domain module installation is incomplete. See INSTALL.txt and check your settings.php file.
uk: Встановлення модуля Domain незавершене. Див. INSTALL.txt і перевірте файл settings.php.

en: Installation complete
uk: Інсталяцію завершено

en: Appointment
uk: Зустріч

[ctx: field_publication_date:plan:label]
en: Publication date
uk: Дата публікації

en: Version 2
uk: Версія 2

en: Section 1
uk: Секція 1

en: Section 2
uk: Секція 2

en: Section 3
uk: Секція 3

en: This form is domain-sensitive and works only for the current domain: %url
uk: Ця форма чутлива до домену і працює лише для поточного домену: %url

en: No logs found.
uk: Журнали відсутні.

en: Default payment method
uk: Базовий спосіб оплати
