Drupal voor Gemeenten (7.x-1.42) - en to ca translation catalogue (172 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: user
ca: usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: content
ca: contingut

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: page
ca: pàgina

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: unknown
ca: desconegut

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: None
ca: Cap

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Node ID
ca: ID del node

en: Top
ca: Part superior

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Theme
ca: Tema

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: term
ca: terme

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Send e-mail
ca: Envia un correu electrònic

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Roles
ca: Rols

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Introduction
ca: Introducció

en: System
ca: Sistema

en: Amount
ca: Import

en: Payment
ca: Pagament

en: Navigation
ca: Navegació

en: Role
ca: Rol

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Users
ca: Usuaris

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Last
ca: Darrer

en: Install
ca: Instal·la

en: Filters
ca: Filtres

en: Profile
ca: Perfil

en: Task
ca: Tasca

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Paid
ca: Pagat

en: Pending
ca: Pendent

en: second
ca: segona

en: seconds
ca: segons

en: minute
ca: minut

en: minutes
ca: minuts

en: English
ca: Anglès

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: No users available.
ca: No hi ha usuaris disponibles.

en: Front page
ca: Portada

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: First
ca: Primer

en: Period
ca: Punt

en: hour
ca: hora

en: author
ca: autor

en: Buttons
ca: Botons

en: views
ca: vistes

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: on
ca: a

en: My files
ca: Els meus fitxers

en: News
ca: Notícies

en: Ok
ca: D'acord

en: Webform
ca: Formulari web

en: Go back to the form
ca: Torna al formulari

en: Apply
ca: Aplica

en: Information
ca: Informació

en: Tasks
ca: Tasques

en: Menus
ca: Menús

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Permission
ca: Permís

en: Sections
ca: Seccions

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Dutch
ca: Holandès

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Popup
ca: Emergent

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Button text
ca: Text del botó

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Frontpage
ca: Portada

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Next step
ca: Següent pas

en: Meta data
ca: Metadades

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Not in menu
ca: No està al menú

en: Thank you, your submission has been received.
ca: Gràcies, l'enviament s'ha realitzat correctament.

en: Webform submission
ca: Enviament del Webform

en: View details
ca: Detalls de la vista

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Update translations
ca: Actualitza les traduccions

en: @drupal installation complete
ca: Ha acabat la instal·lació del @drupal

en: Default 403 (access denied) page
ca: Pàgina predeterminada per a 403 (accés denegat)

en: Default 404 (not found) page
ca: Pàgina predeterminada per a 404 (no trobat)

en: Active status
ca: Estat actiu

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Optional features
ca: Paràmetres opcionals

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Library
ca: Biblioteca

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ca: Reviseu els missatges anteriors abans d'anar al <a href="@url">vostre nou lloc</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ca: <a href="@url">Aneu al vostre nou lloc</a>.

en: Cache blocks
ca: Emmagatzema els blocs en memòria cau

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ca: El menú de <em>Gestió</em> conté enllaços de tasques administratives.

en: Search result
ca: Resultat de la cerca

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
ca: Aquesta pàgina es mostra quan el document demanat és denegat a l'usuari actual. Deixeu-ho en blanc per a mostrar una pàgina genèrica d'"accés denegat".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
ca: Aquesta pàgina es mostra quan no hi ha cap contingut que coincideixi amb el document demanat. Deixeu-ho en blanc per a mostrar una pàgina genèrica de "pàgina no trobada".

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Error pages
ca: Pàgines d'error

en: Master
ca: Mestre

en: User who uploaded
ca: Usuaris que han carregat

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Management
ca: Gestió

en: Hide description
ca: Amaga la descripció

en: Basic Page
ca: Pàgina Bàsica
