Drupal voor Gemeenten (7.x-1.42) - en to hy translation catalogue (72 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: user
hy: օգտագործող

en: delete
hy: հեռացնել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: content
hy: պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Daily
hy: Օրական

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Top
hy: Վերև

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Send e-mail
hy: Ուղղարկել էլ-նամակ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: System
hy: Համակարգ

en: Role
hy: Դեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: English
hy: Անգլերեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: author
hy: հեղինակ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: « first
hy: « առաջինը

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Not in menu
hy: Չկա մենյույի մեջ

en: @drupal installation complete
hy: @drupal տեղադրումը ավարտված է

en: Basic page
hy: Տարրական էջ
