Drupal voor Gemeenten (7.x-1.42) - en to mn translation catalogue (70 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: content
mn: агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: page
mn: хуудас

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Top
mn: Дээд

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Theme
mn: Загвар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Send e-mail
mn: Цахим захиа илгээх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: System
mn: Систем

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: English
mn: Англи

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Dutch
mn: Голланд

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Dashboard
mn: Самбар

en: @drupal installation complete
mn: @drupal суурилуулалт дууссан

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн
