Drupal voor Gemeenten (7.x-1.42) - en to my translation catalogue (82 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: System
my: စနစ်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: second
my: ဒုတိယမြောက်

en: minute
my: မိနစ်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: First
my: ပထမ

en: hour
my: နာရီ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: @drupal installation complete
my: @drupal အားထည့်သွင်း တပ်ဆင်ခြင်း အောင်မြင်စွာ ပြီးစီးပါပြီ

en: Search result
my: ရှာဖွေမှုရလာဒ်

en: Error pages
my: အမှားအယွင်းစာမျက်နှာများ

[ctx: body:page:label]
en: Body
my: စာကိုယ်

[ctx: body:general_text:label]
en: Body
my: စာကိုယ်

[ctx: body:menu_page:label]
en: Body
my: စာကိုယ်

[ctx: body:news:label]
en: Body
my: စာကိုယ်

[ctx: body:plan:label]
en: Body
my: စာကိုယ်

[ctx: body:profile:label]
en: Body
my: စာကိုယ်

[ctx: body:profile_group:label]
en: Body
my: စာကိုယ်

[ctx: body:webform:label]
en: Body
my: စာကိုယ်
