Drupal voor Gemeenten (7.x-1.42) - en to sq translation catalogue (74 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: page
sq: faqe

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Send e-mail
sq: Dërgo e-mail

en: Roles
sq: Rolet

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: System
sq: Sistemi

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Install
sq: Instalo

en: Filters
sq: Filtrat

en: Profile
sq: Profili

en: English
sq: Anglisht

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: No users available.
sq: Asnjë përdorues në dispozicion.

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Menus
sq: Menutë

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Permission
sq: Të drejta

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Context
sq: Konteksti

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: About
sq: Informacione

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: @drupal installation complete
sq: Instalimi i @drupal përfundoi

en: Default 403 (access denied) page
sq: Faqja e prezgjedhur për 403 (ndalohet hyrja)

en: Default 404 (not found) page
sq: Faqja e prezgjedhur për gabimin 404 (nuk u gjet)
