Drupal voor Gemeenten (7.x-1.43) - en to ga translation catalogue (23 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Go back to the form
ga: Téigh siar chuig an bhfoirm

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Dashboard
ga: Deais
