Drupal voor Gemeenten (7.x-1.43) - en to hr translation catalogue (119 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: delete
hr: ukloni

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: content
hr: sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: None
hr: Nema

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Path
hr: Putanja

en: Menu
hr: Izbornik

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Theme
hr: Tema

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: term
hr: pojam

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Send e-mail
hr: Pošalji e-poštu

en: Roles
hr: Uloge

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Overridden
hr: Premošteno

en: System
hr: Sustav

en: Amount
hr: Iznos

en: Desc
hr: Silazno

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Install
hr: Instaliraj

en: Filters
hr: Prečistači

en: Profile
hr: Profil

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: English
hr: Engleski

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Member for
hr: Član već

en: No users available.
hr: Nema korisnika.

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Features
hr: Značajke

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Period
hr: Točka

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Installed
hr: Instaliran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Menus
hr: Izbornici

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Global
hr: Opće

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Context
hr: Kontekst

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Not in menu
hr: Nije u izborniku

en: Post date
hr: Datum unosa

en: @drupal installation complete
hr: @drupal instalacija završena

en: Default 403 (access denied) page
hr: Zadana 403 (pristup odbijen) stranica

en: Default 404 (not found) page
hr: Zadana 404 (nije pronađeno) stranica

en: Optional features
hr: Proizvoljna svojstva

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hr: Pregledajte gornje poruke prije no što posjetite <a href="@url">Vašu novu lokaciju</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hr: <a href="@url">Posjetite vašu novu lokaciju</a>.

en: Cache blocks
hr: Spremaj blokove u priručnu memoriju

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hr: <em>Upravljački</em> izbornik sadrži poveznice k administracijskim zadaćama.

en: Search result
hr: Rezultati pretraživanja

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
hr: Ova se stranica prikazuje kada korisnik nema ovlasti pregleda traženog sadržaja. Ostavite prazno kako bi prikazali generičku "pristup uskraćen" stranicu.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
hr: Ova se stranica prikazuje kada nema sadržaja koji odgovara traženom dokumentu. Ostavite prazno kako bi prikazali generičku "stranica nije pronađena" stranicu.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Error pages
hr: Stranice grešaka

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Management
hr: Upravljanje
