Drupal voor Gemeenten (7.x-1.43) - en to si translation catalogue (46 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: page
si: පිටු

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: second
si: තත්පර

en: minute
si: මිනිත්තු

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: hour
si: පැය

en: Tasks
si: කාර්ය

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: @drupal installation complete
si: @drupal Install කිරීම සම්පූර්ණයි

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට</a> පිවිසීමට පෙර පහත පණිවිඩ පරීක්ෂා කරන්න.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න<a/>.
