Drupal voor Gemeenten (7.x-1.45) - en to lo translation catalogue (15 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: Tasks
lo: ໜ້າວຽກ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Management
lo: ການຄຸ້ມຄອງ
