Drupal voor Gemeenten (7.x-1.45) - en to lv translation catalogue (163 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: content
lv: saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: page
lv: lapa

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Top
lv: Augša

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Theme
lv: Tēma

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: term
lv: termins

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Send e-mail
lv: Sūtīt e-pastu

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Roles
lv: Lomas

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: System
lv: Sistēma

en: Amount
lv: Summa

en: One day
lv: Viena diena

en: One week
lv: Viena nedēļa

en: Two weeks
lv: Divas nedēļas

en: One month
lv: Viens mēnesis

en: Two months
lv: Divi mēneši

en: Desc
lv: Dilst.

en: Payment
lv: Maksājums

en: Colors
lv: Krāsas

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Role
lv: Loma

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Users
lv: Lietotāji

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Last
lv: Pēdējā

en: Install
lv: Instalēt

en: Filters
lv: Filtri

en: Profile
lv: Profils

en: Task
lv: Uzdevums

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Pending
lv: Gaida

en: second
lv: otrais

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: English
lv: Angļu

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: No users available.
lv: Nav lietotāju.

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: First
lv: Pirmā

en: Period
lv: Periods

en: hour
lv: stunda

en: author
lv: autors

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: Ok
lv: Labi

en: Webform
lv: Webforma

en: Go back to the form
lv: Atpakaļ uz anketu

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Information
lv: Informācija

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Permission
lv: Atļauja

en: Global
lv: Globāls

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Context
lv: Konteksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Next step
lv: Nākamais solis

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: Thank you, your submission has been received.
lv: Paldies, jūsu anketa ir saņemta.

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Update translations
lv: Atjaunināt tulkojumus

en: @drupal installation complete
lv: @drupal instalācija ir pabeigta

en: Default 403 (access denied) page
lv: Noklusējuma 403 (piekļuve liegta) lapa

en: Default 404 (not found) page
lv: Noklusējuma 404 (nav atrasta) lapa

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lv: Pārbaudiet iepriekšminētos paziņojumus pirms aplūkojat <a href="@url" > Jūsu jaunizveidoto vietni </a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lv: <a href="@url">Apmeklēt jauno vietni</a>.

en: Cache blocks
lv: Kešot blokus

en: Search result
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: no upload
lv: nav augšupielādes

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
lv: Lai palūkotu šo formu nepieciešams <a href="!login">ielogoties</a>.

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Error pages
lv: Kļūdu lapas
