Drupal voor Gemeenten (7.x-1.45) - en to sk translation catalogue (158 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: user
sk: používateľ

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: content
sk: obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: unknown
sk: neznáme

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Daily
sk: Denne

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Top
sk: Navrch

en: Path
sk: Cesta

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Files
sk: Súbory

en: term
sk: termín

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Send e-mail
sk: Poslať e-mail

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: File name
sk: Názov súboru

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: API Key
sk: API Kľúč

en: System
sk: Systém

en: Amount
sk: Množstvo

en: One day
sk: Jeden deň

en: One week
sk: Jeden týždeň

en: Two weeks
sk: Dva týždne

en: One month
sk: Jeden mesiac

en: Two months
sk: Dva mesiace

en: Desc
sk: Zostupne

en: Payment
sk: Platba

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Last
sk: Posledné

en: Install
sk: Inštalácia

en: Filters
sk: Filtre

en: Profile
sk: Profil

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Pending
sk: Čakajúce

en: second
sk: druhé

en: seconds
sk: sekundy

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: English
sk: Angličtina

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Member for
sk: Členom už

en: No users available.
sk: Žiadny používatelia.

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: First
sk: Prvý

en: hour
sk: hodina

en: author
sk: autor

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: News
sk: Novinky

en: Webform
sk: Webformulár

en: Go back to the form
sk: Vrátiť sa na formulár

en: Apply
sk: Použiť

en: Information
sk: Informácia

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Menus
sk: Menu

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Global
sk: Globálny

en: Sections
sk: Sekcie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Organization
sk: Firma

en: Context
sk: Kontext

en: Offset
sk: Ofset

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Domains
sk: Domény

en: Entity type
sk: Typ entity

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Meta data
sk: Meta dáta

en: Not in menu
sk: Nie je v menu

en: Thank you, your submission has been received.
sk: Ďakujeme, vaše odoslanie údajov bolo prijaté.

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: View details
sk: Detaily pohľadu

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Update translations
sk: Aktualizovať preklady

en: @drupal installation complete
sk: Inštalácia @drupal je kompletná

en: Default 403 (access denied) page
sk: Štandardná stránka 403 (prístup odmietnutý)

en: Default 404 (not found) page
sk: Štandardná stránka 404 (stránka nenájdená)

en: Optional features
sk: Voliteľné vlastnosti

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Library
sk: Knižnica

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sk: Skontrolujte správu zobrazenú vyššie pred navštívením <a href="@url">vašej novej stránky</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sk: <a href="@url">Navštívte svoju novú stránku</a>.

en: Cache blocks
sk: Vyrovnávacia pamäť blokov

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sk: <em>Správcovské</em> menu obsahuje odkazy na administračné úlohy.

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
sk: Táto stránka sa zobrazí, pokiaľ aktuálny používateľ nemá prístup k vyžiadanému dokumentu. Pre zobrazenie všeobecnej stránky "prístup odmietnutý" ponechajte toto pole prázdne.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
sk: Táto stránka sa zobrazí, pokiaľ vyžiadanému dokumentu neodpovedá nič iného. Pre zobrazenie všeobecnej stránky "stránka nebola nájdená" ponechajte toto pole prázdne.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Error pages
sk: Chybové stránky

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Product catalog
sk: Katalóg produktu
