Drupal voor Gemeenten (7.x-1.46) - en to dz translation catalogue (67 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Send e-mail
dz: གློག་འཕྲིན་གཏང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: No users available.
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་ཐོབ་ཚུགས་མེད།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: @drupal installation complete
dz: @drupal གཞི་བཙུག་འདི་མཇུག་བསྡུ་

en: Default 403 (access denied) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༣ (འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Default 404 (not found) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༤ (འཚོལ་མ་འཐོབ་) ཤོག་ལེབ།
