Drupal voor Gemeenten (7.x-1.6-rc1) - en to af translation catalogue (78 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: content
af: inhoud

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: page
af: bladsy

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: unknown
af: onbekend

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Send e-mail
af: Stuur e-pos

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Overridden
af: Oorheers

en: System
af: Stelsel

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Navigation
af: Navigasie

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Profile
af: Profiel

en: Pending
af: Hangende

en: English
af: Engels

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Member for
af: Lid vir

en: No users available.
af: Geen gebruikers beskikbaar nie.

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: Tasks
af: Take

en: Permission
af: Permissie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Dutch
af: Nederlands

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: Update translations
af: Opdateer vertalings

en: @drupal installation complete
af: @drupal installasie is voltooi

en: Default 403 (access denied) page
af: Verstek 403 (toegang geweier) bladsy

en: Default 404 (not found) page
af: Verstek 404 (nie gevind) bladsy

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
