Drupal voor Gemeenten (7.x-1.6-rc1) - en to eo translation catalogue (84 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: user
eo: uzanto

en: delete
eo: forigu

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Path
eo: Vojo

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Url
eo: URL

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Send e-mail
eo: Sendu retpoŝton

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: System
eo: Sistemo

en: Desc
eo: malkreske

en: Navigation
eo: Navigado

en: Users
eo: Uzantoj

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Profile
eo: Profilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: second
eo: dua

en: English
eo: Angla

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Member for
eo: Membro dum

en: No users available.
eo: Neniuj uzantoj disponeblaj.

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Features
eo: Ecoj

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: Go back to the form
eo: Revenu al formularo

en: Apply
eo: Apliku

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Permission
eo: Permeso

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Thank you, your submission has been received.
eo: Dankon, via transsendo estis ricevita.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Update translations
eo: Ĝisdatigu tradukojn

en: @drupal installation complete
eo: Instalado de @drupal kompleta

en: Default 403 (access denied) page
eo: Defaŭlta 403 (aliro malpermesita) paĝo

en: Default 404 (not found) page
eo: Defaŭlta 404 (ne trovita) paĝo

en: Optional features
eo: Laŭvolaj funkcioj

en: Asc
eo: kreske

en: Management
eo: Administrado
