Drupal voor Gemeenten (7.x-1.6-rc1) - en to eu translation catalogue (131 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: content
eu: edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: page
eu: orria

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Top
eu: Goian

en: Path
eu: Bide-izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Theme
eu: Tema

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: term
eu: terminoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Url
eu: URLa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Send e-mail
eu: Bidali posta-e

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Last
eu: Azkena

en: Install
eu: Instalatu

en: Profile
eu: Profila

en: Close
eu: Itxi

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: second
eu: segundua

en: minute
eu: minutua

en: English
eu: Ingelesa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: No users available.
eu: Ez dago erabiltzailerik.

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: First
eu: Lehena

en: hour
eu: ordua

en: author
eu: egilea

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: News
eu: Berriak

en: Ok
eu: Ados

en: Go back to the form
eu: Formulariora itzuli

en: Apply
eu: Ezarri

en: Information
eu: Informazioa

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Menus
eu: Menuak

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Permission
eu: Baimena

en: Global
eu: Globala

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Organization
eu: Erakundea

en: Context
eu: Testuingurua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Button text
eu: Testu botoia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Upload date
eu: Data igo

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Thank you, your submission has been received.
eu: Eskerrik asko, zure bidalketa jaso da.

en: Webform submission
eu: Webform bidalketak

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Update translations
eu: Eguneratu itzulpenak

en: @drupal installation complete
eu: @drupal instalazioa amaitua

en: Default 403 (access denied) page
eu: 403 orri lehenetsia (sarbide ukatua)

en: Default 404 (not found) page
eu: 403 orri lehenetsia  (ez da aurkitu)

en: Optional features
eu: Hautazko ezaugarriak

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
eu: <a href="@url">Zure webgune berria bisitatu</a>.

en: Cache blocks
eu: Blokeen cache-a

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Error pages
eu: Errore orriak

en: Asc
eu: Goraka

en: Problems detected
eu: Arazoak antzeman dira

en: Management
eu: Kudeaketa
