Drupal voor Gemeenten (7.x-1.6-rc1) - en to oc translation catalogue (147 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: user
oc: utilizaire

en: delete
oc: suprimir

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: content
oc: contengut

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: more
oc: mai

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: unknown
oc: desconegut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Daily
oc: Quotidian

en: None
oc: Pas cap

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Test
oc: Testar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Top
oc: Naut

en: Path
oc: Camin

en: Event
oc: Eveniment

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Theme
oc: Tèma

en: User
oc: Utilizaire

en: Files
oc: Fichièrs

en: term
oc: tèrme

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Url
oc: URL

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Send e-mail
oc: Mandar un corrièr electronic

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Overridden
oc: Espotit

en: System
oc: Sistèma

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Last
oc: Darrièr

en: Install
oc: Installar

en: Profile
oc: Perfil

en: Close
oc: Tampar

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Paid
oc: Pagat

en: Pending
oc: En espèra

en: second
oc: segonda

en: seconds
oc: segondas

en: minute
oc: minuta

en: minutes
oc: minutas

en: English
oc: Anglés

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: No users available.
oc: Cap d'utilizaire pas disponible.

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: First
oc: Primièr

en: Period
oc: Periòde

en: hour
oc: ora

en: author
oc: autor

en: Buttons
oc: Botons

en: views
oc: vistas

en: Installed
oc: Installat

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: on
oc: activat

en: News
oc: Novèlas

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: Apply
oc: Aplicar

en: Information
oc: Informacions

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: Menus
oc: Menús

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Permission
oc: Dreit

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Context
oc: Contèxte

en: Offset
oc: Decalatge

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: About
oc: A prepaus

en: Domains
oc: Domenis

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Update translations
oc: Metre a jorn las traduccions

en: @drupal installation complete
oc: Installacion de @drupal acabada

en: Default 403 (access denied) page
oc: Pagina 403 per defaut (accès refusat)

en: Default 404 (not found) page
oc: Pagina 404 per defaut (pagina pas trobada)

en: Optional features
oc: Foncionalitats opcionalas

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: features
oc: foncionalitats (features)

en: No result text
oc: Tèxte en l'abséncia de resultat

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
oc: Mercé de tornar legir los messatges seguents abans d'anar visitar <a href="@url">vòstre novèl site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
oc: <a href="@url">Visitatz vòstre novèl site</a>.

en: Cache blocks
oc: Escondedor dels blòts

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
oc: Lo menú de <em>Gestió</em> conten ligams de prètzfaches administratives.

en: Search result
oc: Resultat de la recèrca

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
oc: Aquesta pagina es afichada quand l'afichatge del document es refusat a l'utilizaire actual. Daissatz void per afichar una pagina "Accès refusat" generica.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
oc: Aquesta pagina es afichada quand cap de contengut correspond pas al document demandat. Daissatz void per afichar una pagina "Pagina pas trobada" generica.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Error pages
oc: Paginas d'error

en: Master
oc: Maître

en: User who uploaded
oc: Utilizaire ayant transferit

en: Problems detected
oc: Problèmas détectés
