Drupal voor Gemeenten (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (58 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Theme
ps: ویینه

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: System
ps: سيستم

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Install
ps: لګول

en: Close
ps: تړل

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: English
ps: انګرېزي

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: hour
ps: کړی

en: author
ps: ليكوال

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Ok
ps: سمه ده

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Tasks
ps: دندې

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Permission
ps: اجازه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
