Drupal voor Gemeenten (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (153 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: user
cs: uživatel

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: content
cs: obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: page
cs: stránka

en: more
cs: více

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Daily
cs: Denně

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Top
cs: Nahoru

en: Path
cs: Cesta

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: User
cs: Uživatel

en: Files
cs: Soubory

en: term
cs: podmínka

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Send e-mail
cs: Poslat e-mail

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: File name
cs: Název souboru

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Overridden
cs: Překryto

en: Introduction
cs: Úvod

en: System
cs: Systém

en: Amount
cs: Částka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Payment
cs: Platba

en: Navigation
cs: Navigace

en: Users
cs: Uživatelé

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Last
cs: Poslední

en: Install
cs: Instalovat

en: Profile
cs: Profil

en: Close
cs: Zavřít

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: second
cs: vteřina

en: seconds
cs: sekund

en: minute
cs: minuta

en: minutes
cs: minuty

en: English
cs: Anglicky

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: No users available.
cs: Žádní uživatelé.

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: First
cs: První

en: hour
cs: hodina

en: author
cs: autor

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: Go back to the form
cs: Návrat do formuláře

en: Apply
cs: Použít

en: Information
cs: Informace

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Menus
cs: Menu

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Global
cs: Globální

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: pending
cs: čekající

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Context
cs: Kontext

en: Offset
cs: Posun

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Password Policy
cs: Zásady pro hesla

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Domains
cs: Domény

en: All domains
cs: Všechny domény

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Next step
cs: Další krok

en: Meta data
cs: Metadata

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: Not in menu
cs: Není v menu

en: Thank you, your submission has been received.
cs: Děkujeme, váš formulář byl doručen.

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Update translations
cs: Aktualizace překladů

en: @drupal installation complete
cs: Instalace @drupal je kompletní

en: Default 403 (access denied) page
cs: Standardní stránka 403 (přístup zamítnut)

en: Default 404 (not found) page
cs: Standardní stránka 404 (stránka nenalezena)

en: Optional features
cs: Volitelné vlastnosti

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Library
cs: Knihovna

en: features
cs: vlastnosti

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
cs: Dříve než navštívíte <a href="@url">vaši novou stránku</a>, zkontrolujte výše uvedenou zprávu.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
cs: <a href="@url">Navštivte svou novou stránku</a>.

en: Cache blocks
cs: Cache bloků

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
cs: Menu <em>Správa</em> obsahuje odkazy pro správu.

en: Search result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
cs: Tato stránka bude zobrazena, když bude uživateli odmítnut přístup k dokumentu. Necháte-li prázdné, zobrazí se výchozí stránka "přístup odepřen".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
cs: Tato stránka bude zobrazena, když nebude nalezen požadovaný dokument. Necháte-li prázdné, zobrazí se výchozí stránka "stránka nenalezena".

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Secret
cs: Klíč

en: no upload
cs: žádný upload

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
cs: Pro zobrazení tohoto formuláře se <a href="!login">přihlaste</a>.

en: Error pages
cs: Chybové stránky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: User who uploaded
cs: Uživatel, který nahrál tento soubor

en: Problems detected
cs: Zjištěné problémy

en: Hide description
cs: Skrýt popis

en: Product catalog
cs: Katalog produktů
