Drupal voor Gemeenten (7.x-1.8) - en to se translation catalogue (33 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Send e-mail
se: Sádde e-boastta

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: Publish
se: Almmut

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
