Drupal voor Gemeenten (7.x-1.9) - en to et translation catalogue (159 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: content
et: sisu

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: page
et: leht

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: unknown
et: tundmatu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: - None -
et: - Puudub -

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Top
et: Ülesse

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Theme
et: Teema

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: term
et: termin

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Send e-mail
et: Saada kiri

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: File name
et: Faili nimi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: System
et: Süsteem

en: Amount
et: Kogus

en: Desc
et: Kahanev

en: Payment
et: Maksmine

en: Navigation
et: Menüü

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Last
et: Viimane

en: Install
et: Paigalda

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: Task
et: Ülesanne

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Pending
et: Ootel

en: second
et: sekund

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutit

en: English
et: Inglise keel

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: No users available.
et: Kasutajaid pole.

en: Front page
et: Avaleht

en: Features
et: Omadused

en: Add file
et: Lisa fail

en: First
et: Esimene

en: Period
et: Ajavahemik

en: hour
et: tund

en: author
et: autor

en: Buttons
et: Nupud

en: views
et: vaated

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: on
et: -

en: Texts
et: Tekstid

en: News
et: Uudised

en: Ok
et: Olgu

en: Webform
et: Veebivorm

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: Apply
et: Rakenda

en: Information
et: Andmed

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Menus
et: Menüüd

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Permission
et: Õigus

en: Global
et: Globaalne

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Context
et: Kontekst

en: Offset
et: Nihe

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Domains
et: Domeenid

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Button text
et: Nupu tekst

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Dashboard
et: Töölaud

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: Thank you, your submission has been received.
et: Täname, teade on edastatud.

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Update translations
et: Uuenda tõlkeid

en: @drupal installation complete
et: Profiil @drupal on paigaldatud

en: Default 403 (access denied) page
et: Vaikimisi 403 (ligipääs keelatud) leht

en: Default 404 (not found) page
et: Vaikimisi 404 (lehte ei leitud) leht

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: features
et: võimalused

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
et: Vaata sõnumid üle enne <a href="@url">uue saidi</a> külastamist.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
et: <a href="@url">Külasta oma uut veebisaiti</a>.

en: Cache blocks
et: Plokkide puhverdamine

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
et: <em>Haldamise</em> menüü sisaldab administreerimistoimingute linke.

en: Search result
et: Otsingutulemus

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
et: Seda lehte näidatakse, kui soovitud leht on selle kasutaja jaoks keelatud. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "ligipääs keelatud" lehte.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
et: Seda lehte kuvatakse, kui mitte mingi sisu ei sobi küsitud dokumendina. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "lehekülge ei leitud" lehte.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Error pages
et: Vealehed

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Management
et: Haldus

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü

en: Hide description
et: Peida kirjeldus

en: Product catalog
et: Tootekataloog

en: Change author
et: Muuda autorit
