Drupal voor Gemeenten (7.x-1.46) - en to bg translation catalogue (97 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: content
bg: съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Node ID
bg: Номер

en: Top
bg: Връх

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Send e-mail
bg: Изпрати имейл

en: Roles
bg: Роли

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Id
bg: Номер

en: System
bg: Система

en: Navigation
bg: Навигация

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Install
bg: Инсталирай

en: Filters
bg: Филтри

en: Profile
bg: Профил

en: Pending
bg: В изчакване

en: minutes
bg: минути

en: English
bg: Английски

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Member for
bg: Член от

en: No users available.
bg: Няма достъпни потребители

en: Front page
bg: Начална страница

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието

en: Apply
bg: Търси

en: Menus
bg: Менюта

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Permission
bg: Разрешение

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Dutch
bg: Холандски

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: Dashboard
bg: Табло

en: Not in menu
bg: Не е включен в менюто

en: @drupal installation complete
bg: @drupal инсталацията е завършена

en: Default 403 (access denied) page
bg: Страница 403 (достъп отказан) по подразбиране

en: Default 404 (not found) page
bg: Страница 404 (не е открит) по подразбиране

en: Cache blocks
bg: Кеширай блоковете

en: Search result
bg: Резултат от търсенето

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
bg: Тази страница се показва, когато заявеното съдържание не е разрешено за достъп от потребителя. Остави празно, за да използваш вградената  "access denied" страница.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
bg: Тази страница се показва, когато заявеното съдържание не е намерено. Остави празно, за да ползваш вградената  "page not found" страница.

en: Error pages
bg: Страници за грешки

en: Management
bg: Управление

en: Demo mode
bg: Тестов режим
