DvG ABC Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Top
ar: الأعلى

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
