DvG Appointments (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Subject
hi: विषय

en: Date
hi: तारीख

en: Time
hi: समय

en: Ok
hi: ठीक

en: webform
hi: वेबफ़ॉर्म

en: and
hi: और
