DvG Appointments (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: Date
az: Tarix

en: Time
az: Vaxt

en: Location
az: Məkan

en: and
az: və
