DvG Appointments (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Submit
ar: إضافة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Subject
ar: الموضوع

en: Remove
ar: حذف

en: Date
ar: التاريخ

en: Preview
ar: معاينة

en: Time
ar: الوقت

en: Location
ar: الموضع

en: Start
ar: البداية

en: minutes
ar: دقائق

en: Product
ar: المنتج

en: Ok
ar: حسنًا

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: webform
ar: استمارة ويب

en: and
ar: و

en: Date and time
ar: التاريخ والتوقيت

en: Other...
ar: آخر...
