DvG Appointments (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Subject
ur: موضوع

en: Remove
ur: حذف کریں
