DvG Appointments (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Submit
fa: ثبت

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Subject
fa: موضوع

en: Remove
fa: حذف

en: Date
fa: تاریخ

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Time
fa: زمان

en: Check
fa: بررسی

en: Location
fa: مکان

en: Threshold
fa: آستانه

en: minutes
fa: دقیقه

en: Product
fa: محصول

en: Ok
fa: تایید

en: and
fa: و

en: Invalid e-mail address.
fa: نشانی پست الکترونیکی معتبر نیست.

en: Select a product
fa: انتخاب یک محصول

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: Other...
fa: سایر...
