DvG Appointments (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subject
lt: Tema

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Date
lt: Data

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Time
lt: Laikas

en: Check
lt: Čekis

en: Location
lt: Vieta

en: Start
lt: Pradžia

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: minutes
lt: minutės

en: Product
lt: Prekė

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: webform
lt: webforma

en: and
lt: ir

en: Invalid e-mail address.
lt: Klaidingas el. pašto adresas.

en: Select a product
lt: Pasirinkite prekę

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Other...
lt: Kita...
