DvG Appointments (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Submit
ro: Trimite

en: Email address
ro: Adresă email

en: Subject
ro: Subiect

en: Remove
ro: Elimină

en: Date
ro: Data

en: Preview
ro: Previzualizare

en:  and
ro:  și

en: Time
ro: Ora

en: Check
ro: Verifică

en: Location
ro: Locaţia

en: Threshold
ro: Prag

en: Product
ro: Produs

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: and
ro: şi

en: Date and time
ro: Data şi timp

en: Flood control
ro: Control flux
