DvG Appointments (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
