DvG Appointments (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Subject
ne: विषय

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Time
ne: समय

en: Location
ne: स्थान

en: and
ne: र

en: Date and time
ne: मिति र समय
