DXPR Theme - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: default
ca: predeterminat

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: By
ca: Per

en: Navigation
ca: Navegació

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat
