Dynamic Background (7.x-1.11) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Views
az: Görünüşlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Context
az: Kontekst
