Dynamic Background (7.x-2.0-rc2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Blog
ne: ब्लग

en: Delete picture
ne: तस्वीरलाई हटाउनुहोस
