Dynamic Background (7.x-2.0-rc3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Views
ar: الرؤى

en: Upload image
ar: ارفع صورة

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Random image
ar: صورة عشوائية

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Blog
ar: المدونة

en: Context
ar: السياق

en: Delete picture
ar: احذف الصورة

en: Image style
ar: نمط الصورة
