Dynamic Background (7.x-2.0-rc3) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Weight
es: Peso

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Views
es: Vistas

en: Upload image
es: Subir imagen

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Panels
es: Paneles

en: Random image
es: Imagen aleatoria

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Allowed file types
es: Tipos de archivo permitidos

en: No style
es: Sin estilo

en: Context
es: Contexto

en: No image
es: Sin imagen

en: CSS selector
es: Selector CSS

en: Delete picture
es: Eliminar imagen

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Node background
es: Fondo del nodo
