Dynamic Fieldable Content (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
