Dynamic Fieldable Content (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: OK
ne: ठिक छ
