Dynamic Fieldable Content (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Edit
nl: Bewerken

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Your name
nl: Uw naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: OK
nl: Ok

en: Dynamic
nl: Dynamisch

en: Storage
nl: Opslag

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Choose
nl: Maak een keuze

en: Next step
nl: Volgende stap

en: True/False
nl: Waar/onwaar

en: - All -
nl: - Alle -

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Name is required.
nl: Naam is verplicht.

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: Previous step
nl: Vorige stap
