Dynamic Fieldable Content (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Edit
fa: ویرایش

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Your name
fa: نام شما

en: Custom
fa: سفارشی

en: OK
fa: موافقت

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - All -
fa: - همه -
