Dynamic Fieldable Content (7.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Value
id: Nilai

en: Edit
id: Sunting

en: Category
id: Kategori

en: Name
id: Nama

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Your name
id: Nama anda

en: Custom
id: Tersuai

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Machine name
id: Nama mesin

en: - All -
id: - Semua -

en: Administrative description
id: Deskripsi administratif
