Dynamic Fieldable Content (7.x-1.1-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Edit
ar: تحرير

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Your name
ar: اسمك

en: Custom
ar: مخصص

en: OK
ar: موافق

en: Create a completely custom piece of HTML content.
ar: قم بإنشاء جزء مخصص بالكامل من محتوى HTML.

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Administrative description
ar: الوصف الإداري
