Dynamic Fieldable Content (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Label
ur: عنوان

en: Your name
ur: آپ کا نام
