Dynamic Fieldable Content (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Edit
ru: Редактировать

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Your name
ru: Ваше имя

en: Custom
ru: Собственная

en: Dynamic
ru: Динамический

en: Storage
ru: Хранилище

en: Create a completely custom piece of HTML content.
ru: Создание полностью настраиваемой части содержимого HTML.

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Choose
ru: Выбрать

en: Next step
ru: Следующий шаг

en: True/False
ru: Правда/Ложь

en: - All -
ru: - Все -

en: Enabled, title
ru: Включено, заголовок

en: Administrative description
ru: Административное описание

en: Name is required.
ru: Имя обязательно для заполнения.

en: Substitutions
ru: Подстановки

en: Go to list
ru: Перейти к списку

en: There are no custom content panes.
ru: Пользовательские панели содержимого не созданы

en: Configure content pane
ru: Настроить панель содержимого

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
