Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ
