Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Link URL
ar: رابط
