Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ
