Dynamic Links Filter (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: List
de: Liste

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Input filters
de: Eingabefilter

en: Link URL
de: Link-URL

en: Link To
de: Verlinken auf

en: Enter text
de: Text eingeben

en: Are you sure you want to delete the text %text to %url?
de: Möchten Sie den Text %text der URL %url wirklich löschen?
